Formula

Cannabigold

Żyjemy szybciej, robimy wszystko lepiej i chcemy więcej, dlatego nasz organizm, jak nigdy dotąd, potrzebuje wyjątkowego wsparcia. W suplementach diety Formula CannabiGold starannie połączyliśmy wyselekcjonowane ekstrakty ziół i owoców, witaminy oraz olej z nasion konopi siewnych. Dzięki nim sprostasz wyzwaniom codzienności.

Produkty

6 Produktów

Sortuj

Formula na dobry dzień

Z czego wynika nasze zaufanie, a nawet przyzwyczajenie by używać ziół? Jest to oczywiście wypadkowa odwiecznej tradycji, wiedzy i przyzwyczajeń wyniesionych z domu. Komu babcia nie parzyła mięty i melisy po ciężkim dniu w szkole? Chyba nie ma takiej osoby, która nie popijała rumianku lub nie zbierała dziurawca i macierzanki na łąkach, wierząc jednocześnie w ich dobroczynne właściwości.

Skoncentrowana moc ziół
Parzona mięta jest orzeźwiająca, ma przyjemny smak i zapach… Trzeba się jednak zastanowić, ile dokładnie takiej herbaty musielibyśmy wypić, aby uzyskać efekt wyciszenia. I to sama wątpliwość pojawia się przy innych ziołach, tak popularnych w naszych domach. Melisa, chmiel, rumianek, jeżówka czy dzika róża to często powtarzające się składniki w popularnych herbatkach ziołowych. A co, gdyby wycisnąć z tych ziół czy roślin ekstrakt i tak wysokoskoncentrowany skomponować ze współgrającymi składnikami, a następnie połączyć z tłoczonym na zimno olejem z nasion konopi? Tu pojawia się Formula CannabiGold w 4 odsłonach ziołowych – Dobry Nastrój, Spokój Ducha, Spokojny Sen i Odporność.

Poprosimy Zioła razy cztery
Czerpiąc z wielowiekowych, tradycyjnych praktyk zielarskich skomponowaliśmy cztery formuły ziołowe, które wspierają organizm w różnych momentach codzienności. FORMULA to nowoczesne suplementy, w których znajdziecie starannie dobrane i wysokoskoncentrowane ekstrakty ziołowe. Jeśli mówimy o wysokiej koncentracji to na przykład, aby uzyskać 1 kg ekstraktu z rumianku potrzebowaliśmy go aż 26 kg w suchej masie. Wspomnijmy też olej konopny – jeden z najcenniejszych olejów roślinnych. Tłoczony z nasion zawiera wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, a także kwasy omega-6 i omega-9.

Właśnie to połączenie oleju z nasion konopi siewnych i cennych ekstraktów sprawia, że stosowanie tych suplementów może być ze wszech miar korzystne i przyjemne. Można je dodać do sałatki czy owsianki.

Zioła ziołami, a co z witaminami?
Formula to nie tylko zioła, ale i witaminy oraz inne cenne składniki potrzebne w przemyślanej suplementacji. Witaminy A, D, K czy E pozyskane z naturalnych źródeł np.: alg, słonecznika, natto czy lanoliny są ciekawą alternatywą dla ich syntetycznych odpowiedników.

Po prostu dla Ciebie
W składach suplementów diety Formula znajduje się tylko to, co niezbędne. Witaminy czy ekstrakty ziołowe, olej z nasion konopi i ekstrakt z rozmarynu, który pełni funkcję naturalnego przeciwutleniacza.

Krótka lista składników realizuje filozofię Clean Label – bez zbędnych sztucznych składników, jak konserwanty i wypełniacze. Tak myślimy o każdym produkcie, który opuszcza naszą linię produkcyjną. Ma być funkcjonalny, użyteczny, nieprzeładowany, ekologiczny i mądry. Ma po prostu działać!

Co wyróżnia olejki Formula CannabiGold ?

<h3>Ekstrakty roślinne</h3>

Ekstrakty roślinne

Formula CannabiGold to wysoko skoncentrowane wyciągi ze znanych i uznanych ziół i roślin, pozyskane metodą ekstrakcji dwutlenkiem węgla (CO2) w stanie nadkrytycznym.

<h2>Olej z nasion konopi siewnych</h2>

Olej z nasion konopi siewnych

Olej konopny to za jeden z najzdrowszych olei spożywczych ze względu na profil niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT).

<h3>Filozofia Clean label</h3>

Filozofia Clean label

CLEAN LABEL to krótka lista składników - bez niepotrzebnych wypełniaczy i sztucznych konserwantów.

Go to top DO GÓRY