Proces kontroli jakości ekstraktów z konopi

Proces kontroli jakości ekstraktów z konopi zawierających naturalne fitokannabinoidy rozpoczyna się już na etapie selekcji materiału siewnego. HemPoland przetestowało przeszło 20 odmian konopi włóknistych, co pozwoliło na wyselekcjonowanie roślin o najkorzystniejszym profilu kannabinoidowym.

Konopie na naszych polach są regularnie badane w okresie ich wzrostu i dojrzałości, a techniki uprawy i zbioru optymalizowane, by uzyskać jak najlepszej jakości naturalny materiał roślinny, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość naszych ekstraktów.

Najwyższa jakość ekstraktów

Ponadto dla zapewnienia najwyższej jakości naszych ekstraktów, każdego dnia przeprowadzamy kilkadziesiąt analiz składu i żądanych parametrów. Własne zaplecze analityczne oraz szeroka sieć współpracy z zewnętrznymi laboratoriami dają nam pewność, że każdy produkt opuszczający nasz zakład charakteryzuje się najwyższą jakością i czystością. Tysiące przeprowadzonych eksperymentów i dogłębna wiedza o konopiach dają nam możliwość szczegółowej analizy profilu kannabinoidowego o dużo szerszym spektrum niż większość europejskich laboratoriów.